Pożegnanie absolwentów 2022

„Życie można jakoś przeżyć, ale też można przeżyć je pięknie!” – takim hasłem szkolna społeczność żegnała tegorocznych absolwentów naszej szkoły.
Zanim nastąpił najbardziej oczekiwany przez absolwentów moment – odebrania świadectw, nagród i wyróżnień – zgromadzeni z przyjemnością obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez Samorząd Słuchaczy pod opieką p. Reginy Łoboda. Zaprezentowane scenki wprowadziły wszystkich w dobry nastrój, dając jednocześnie okazję do snucia refleksji, wspomnień i przeżywania wzruszeń. Po części artystycznej Pani Dyrektor dokonała podsumowania trzyletniej, pełnej pandemicznych trudów nauki, pogratulowała abiturientom ukończenia szkoły oraz życzyła im pomyślnie zdanych egzaminów maturalnych. Niewątpliwie najmilszym akcentem tej części uroczystości było wręczenie świadectw oraz nagród dla zasłużonych słuchaczy szkoły.
Z pewnością zakończenie roku szkolnego było dla maturzystów wydarzeniem szczególnym. Przed nimi jednak kolejne wyzwania.
Życzymy więc Naszym Absolwentom samych sukcesów, trafnych wyborów i takich umiejętności, dzięki którym nie tylko uda im się życie „jakoś” przeżyć, ale przeżyć je „pięknie”!